Aktuálně – zásahovka ve škole, na místě je mrtvý !!!

0

13:28 Exkluzivně !!!

Zraněný policista je vyjednavač. Pachatelka měla u sebe více nožů. Při vyjednávání se policista nabídl, že vymění sebe za rukojmí – dívku. Pachatelka na to přistoupila. Hned poté,  co si vyjednavač klekl místo dívky, střelil jeden z členů zásahovky převlečený za zdravotníka pachatelku taserem. Ta při pádu pořezala vyjednavače do obličeje. Pachatelka už jednou ve škole útočila a soud ji zprostil pro nepříčetnost.  Podle našich informací jde o stejnou ženu, která v roce 2012 pobodala v Havířově vychovatelku. Soud stíhání zastavil, protože byla psychicky nemocná.

 

 

09:30

Zásahová jednotka zasahuje na Vysočině, konkrétně by mělo  jít o zásah v jedné ze žďárských škol. Mělo by se jednat o bodná poranění. Podle našich informací 16letý student Petr na místě zemřel. K napadení mělo dojít v šatně školy. Žena nejdříve napadla nožem 2 studentky a a poté i 16letého  Petra, který se snažil napadeným dívkám pomoci.

Na místě byla pak 26letá útočnice zadržena zásahovou jednotkou. Právě při zásahu byl zraněn policista. Šlo o náhodný útok, žena nemá se školou údajně nic společného.

Na místě je tým psychologů krajského ředitelství policie Vysočina, který pomáhá poškozeným zvládnout těžkou situaci na místě.

Podrobnosti zjišťujeme

 

Přímo ve Žďáru nad Sázavou byl i premiér Sobotka, ten ale okamžitě po incidentu odjel z místa. Tato fotografie dokazuje, že byl cca několik desítek metrů od místa neštěstí, poblíž ulice Studentská.

Premier

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..