Autobus narazil zezadu do stojícího kamionu, několik lidí se zranilo. Na místo musel také záchranářský vrtulník

0

Šest zraněných cestujících, z toho dvě těžce zraněné, jedna středně a zbylé tři lehce. Taková je bilance dnešní nehody autobusu a kamionu v Horních Počernicích. Autobus zde zezadu narazil do stojícího kamionu. Na místo musel přiletět také vrtulník záchranné služby.

Nehoda se stala v pondělí večer kolem čtvrt na deset. Na místo vyjely všechny složky IZS. Hasiči po příjezdu na místo začali s vyprošťováním osob z autobusu pomocí hydraulické vyprošťovací techniky. Záchranáři se postarali o zraněné, které nebylo nutné vyprošťovat a policisté celou ulici uzavřeli a odkláněli dopravu, do toho spolupracovali s ostatními záchranáři. Na místo dorazil také speciální vůz záchranky Atego. Kolem nehody bylo velké množství střepů, okna v celku a zbytky předku autobusu.

Na místo přijel také ředitel pražské záchranky Petr Kolouch, který poté zraněné doprovázel do nemocnice. Kriminalisté odboru dopravních nehod společně s dopravními policisty teď vážnou dopravní nehodu vyšetřují. Poté na řadu přijdou uklízecí práce.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture