Čarodějnice na Ladronce skončily brutální rvačkou. Zasáhnout musel i náš redaktor

3

video, foto

Skupinka mladistvých bezdůvodně mlátila návštěvniky parku Ladronka v Praze. K jednomu napadení došlo přímo před kamerou serveru Tíseň.tv. Když už to vypadalo pro napadené beznadějně, tedy v momentu, kdy dostávali dva mladíci od 3-4 agresorů pěstmi a kopanci zasáhl náš redaktor, který celé napadení monitoroval. Ihned po zásahu našeho redaktora se útočnici dali na útěk a ztratili se v davu.

 

 

Policistům, kteří okamžitě po nahlášení příjeli na místo,  se pak podařilo jednoho z pachatelů, který byl postříkán pepřovým sprejem,  zadržet v nemocnici ve Střešovicích na urgentním příjmu. Sem se mladý agresor přijel nechat ošetřit. Během dalších deseti minut se pak podařilo policistům  z místního oddělení Břevnov vypátrat dalšího z útočníků, který se snažil utéci.

Oba napadení mladíci museli vyhledat lékařské ošetření. Zároveň ještě před tímto napadením došlo k jednomu útoku. Těžce tu v parku někdo zranil dalšího mladého muže, kterého musela odvážet záchranná služba.

 

Další mladý muž pak byl napaden u metra Dejvická. Ani tady není vyloučeno, že to byla ta samá skupina agresorů.

Policie teď pátrá po těchto mladících. Zároveň polcisté hledají svědky celého incidentu. Pokud je poznáváte nebo jste na Ladronce byli napadeni volejte linku 158.

 

Sdílejte:

3 komentáře

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture