Celou noc probíhaly výslechy svědků a podezřelých. UOOZ řádí ještě teď.

0

foto, video

Celou noc jezdila auta Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) pro zločince na nechvalně známou základnu tohoto protimafianského útvaru do ulice na Na Perštýně.

 

Většinou v doprovodu, dva až tři maskovaní policisté, předváděli do samého centra Prahy, podezřelé nebo svědky násilné trestné činnosti.

Nahoře v oknech celou noc probíhaly výslechy. Někteří elitní vyšetřovatelé maskování nebyli, v některém případě policisté prováděli výslechy v kuklách. Po celou dobu výslechů elitním policistům asistovala i záchranná služba ministerstva vnitra. Jde o speciální sanitku, kterou policie používá právě při různých realizacích.

Když výslech podezřelého či svědka skončil většinou v poutech je policisté převáželi na jiné, pro naši redakci zatím neznámé místo. Dost pravděpodobně do cely předběžného zadržení do Kongresové ulice.

Mluvčí ÚOOZ Pavel Hanták potvrdil našemu serveru, že skutečně jde o realizaci ÚOOZ zaměřenou na násilnou trestnou činnost. Zároveň uvedl, že se nejedná o celorepublikovou realizaci. Dále dodal, že domovní prohlídky a činnost policistů v terénu i nadále pokračuje. Bližší informace by podle Hantáka  mohl sdělit protimafiánský útvar příští týden.

Znáte tyto muže, které policie vede na videu do aut? Ozvěte se naši redakci na email: [email protected]

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..