Chtěl se zabít a přežil. Přitom ale zabil dvě ženy z toho jedna byla těhotná

0

foto

Včerejší tragická dopravní nehoda na silnic R7 za obcí Lotouš, při které zemřely dvě ženy má šokující a otřesné pozadí.

Našemu reportérovi Jiřímu Formanovi se podařilo zjistit, že řidič dodávky a pravděpodobný viník má nádor na mozku se kterým se léčí. Vše nasvědčuje tomu, že se rozhodl ukončit svůj život způsobem, který se uplně příčí zdravému rozumu.  A to čelně ve vysoké rychlosti narazit do protijedoucího auta. Ve hře  je ale ještě jedna vyšetřovací verze a to epiletický záchvat řidiče dodávky. V každém případě bude teď policie šetřit i to, zda řidič dodávky vůbec mohl ve svém zdravotním stavu do dodávky usednout a řídit.

 

Ve Fábii do které řidič dodávky naboural tím, že přejel ve vysoké rychlosti do protisměru, bohužel seděla matka s babičkou dvouleté holčičky. Podle našich informací navíc mrtvá matka ročník 83 byla podle našich informací  v 6 měsíci těhotenství. Obě ženy byly na místě mrtvé. Jejich zranění se neslučovalo se životem. Dvouleté dítě zachránila dětská autosedačka. Záchranáři ho transportovali do nemocnice.

 

Řidič dodávky vyvázl z nehody se zlomenou nohou. Policie teď musí objasnit, co všechnose stalo a proč řidič vjel do protisměru v cca 160 km rychlosti nárazu.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture