Daniel Sidon, syn slavného otce zadržen – měl u sebe hašiš a marihuanu

2

video, foto

 

Dnes krátce po 8 hodině zadrželi strážnici městské policie v Praze v klubu Batalion známého herce Daniela Sidona. Podle informací Tíseň.tv ho zadrželi právě v době, kdy se snažil hostům nabízet marihuanu a látku podobnou hašiši.

 

Strážnici podle našich informací Sidona vyzvali, ať je následuje ven z baru, aby s ním mohli celou záležitost vyřešit. Při tom se ale Sidon dal na útěk. Strážnici ho ale během chvilky dohonili a spoutali. Po spoutání a zajištění Sidona, ho strážnici převezli k ošetření do Fakultní nemocnice na Karlově náměstí. I tady se pokusil ještě 2x o útěk.  Ošetření musel vyhledat i strážník MP Praha, protože si při zákroku poranil koleno.

 

 

Celý případ si přebírá Policie ČR, která musí podrobit drogy znaleckému zkoumání. Zároveň se bude vyhodnocovat množství zabavených drog. U hašiše například nesmí být množství větší než 5 gramů. Pak už nejde o přestupek, ale o trestný čin. Připomínáme, že jakékoliv držení drog je v ČR nezákonné.

 

Sidon je v současné době u výslechu na Policii ČR, která ho vyslýchá a zjišťuje další skutečnosti. Teď je na policii ČR, jak celý případ vyhodnotí. Zda se bude jednat o přestupek či trestný čin.

Práci strážníků MP Tíseň.tv dlouhodobě sleduje a zejména v centru, není tohle ojedinělý zákrok na držitele drog či dealery. Nedávno se strážníkům MP Praha podařilo odhalit muže, který se snažil distribuovat drogy před školou.

 

Sdílejte:

2 komentáře

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..