Do divadla Brodway v Praze se vloupal zloděj, policisté obklíčili celý prostor kolem divadla a začali prohledávat prostory divadla, museli se i slaňovat!

0

Ochranka divadla volala na linku 158 s tím, že objevila vykopnuté dveře a že je pachatel vloupaní pravděpodobně stále uvnitř objektu. Na místo okamžitě vyrazilo několik hlídek policie, první hlídka byla na místě během pouhých čtyř minut.

Policisté okamžitě zajistili perimetr budovy a začali s prohledáváním divadla. Vytrvale šli po stopě pachatele, ta vedla na střechu budovy odkud zloděj pokračoval po střeše do vnitrobloku objektu a zde vnikl do další budovy. Policisté z Oddělení hlídkové služby Praha IV disponovali slaňovací technikou, díky tomu mohli v pronásledování pachatele bezpečně pokračovat. Spolu s dalšími kolegy celý objekt prohledali a v jedné z místností nalezli pachatele, který se zde před policisty schovával. Muže za použití donucovacích prostředků zpacifikovali a převezli na nejbližší služební, tam se k celé události spontánně přiznal.

Případ si převzali kriminalisté, ti dalším šetřením a ohledáním napadených objektů zjistili, že se 32letý muž vloupal do technické místnosti divadla a do soukromé kliniky, kde se pokusil odcizit různou elektroniku a nářadí. Vyšetřovatelé na základě zjištěných skutečností zahájili ve věci úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture