Dostal 3000 voltů do těla a přežil. Zachránil ho strojvedoucí s vozmistrem

0

foto, video

4. 8. Uhříněves 03:50 – průběžně aktualizujeme

Mladému muži se nevyplatil risk, když lezl na nádraží v Uhříněvsi na lokomotivu. Jeho dva kamarádi a kamarádka, pak byli svědky elektrického výboje o síle 3000 voltů, který mladík do těla dostal, když se na střeše lokomotivy dotkl drátů vysokého napětí.

video
play-sharp-fill

Mladík dostal výboj přibližně  patnáct minut po půlnoci. Ihned poté z lokomotivy spadl. Na pomoc mu okamžitě přiběhli pomoct strojvedoucí z lokomotivy na kterou mladík lezl a vozmistr. Tito dva mu také poskytli první pomoc. Mladík byl totiž v bezvědomí. Přibližně 15 minut se strojvedoucí se vozmistrem podle jejich slov pokoušeli mladíka vzkřísit  a obnovit životní funkce.

 

 

Při příjezdu záchranné služby, už byl mladík díky svým zachráncům při vědomí a komunikoval. I přesto byl převezen s těžkými zraněním a v šoku do nemocnice.

Na místo okamžitě mimo drážních hasičů a záchranné služby, vyrazila hlídka z místního oddělení policie Uhříněves. Ta kromě zajištění místa činu, na místě zadržela i kamarády zraněného muže. Dva chlapce a jednu dívku. Minimálně ve dvou případech jde o mladistvé, pro které si na nádraží museli přijet rodiče. Policisté pak dechovou zkouškou zjistili u mladistvých i přítomnost alkoholu v dechu. Všem kolem jednoho promile. Zda byl opilý mladík, který lezl na lokomotivu, ukáže až odběr krve v nemocnici.

 

Obvodní výjezd pro Prahu IV musí teď zjistit, co partička na nádraží dělala, zároveň musí i objasnit, co se přesně stalo mladíkovi, který lezl na lokomotivu.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture