Exkluzivně: Přímo na nádraží chtěl prodat čtvrt kila pervitinu. Chytili ho strážníci MP Praha

0

Takový úlovek rozhodně nečekali strážníci Mětské policie v Praze. Když prováděli kontrolu na Masarykově nádraží uvízl v jejich síti muž snědé pleti. Když se ho začali ptát, co má u sebe, muž jim zapřel cca čtvrtkilový pytel s pervitinem.

Strážníci, se ale nenechali zmást. Muž byl totiž pro místní feťáky známou firmou a proto ho strážnici podrobili podrobné prohlídce. Ta pak ukázala na sen každého feťáka. Pytel s bílou krystalickou látkou, který měl v tuto chvíli hodnotu skoro ke čtyřista tísícům, za předpokladu, že by dávku prodával za 1500 korun.

Muže strážníci zajistili na osobní svobodě a předali kolegům z policie a kriminalistům. A právě zdroj blizký vyšetřování drogové problematiky v Praze agentruře AKTU.cz (servisní agentura pro webový portál Tíseň.tv) sdělil, že zadržený muž má velmi pestrou trestní minulost. Mimo jiné do roku 2014 seděl ve vězení osm let za vraždu. Té se měl dokonce dopustit nožem.

Muž má kriminalistům z TOXI týmu rohodně co vyprávět a možná nejen jim. Údajně by mohl rozkrýt i další násilné trestné činy v Praze, sdělil dále zdroj blizký vyšetřování.

Za zmínku rozhodně stojí i to, jak na případ upozornili sami drogově závislý. Ti totiž zadrženého muže velmi dobře znají. Bývá údajně velmi  agresivní při prodeji drog.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..