Fotbalista z AC Sparta v nemocnici, někdo mu pravděpodobně zapálil byt

0

foto, video

Aktualizace 16:47

Podle tiskové mluvčí pražské policie Ivety Martinkové, požár vznikl tak, že přítelkyně pálila v bytě zatim neznámé dokumenty.

Požár se rozhořel tím, že přítelkyně nezvládla ohniska požáru hasit a zapálené dokumenty hodila i do skříně, proto byla na místě 4 ohniska požáru.

Skutek bude tedy pravděpodobně překvalifikován z úmyslného zapálení na nedbalostní trestný čin.

Praha 11:03

28-letý fotbalista ze AC Sparta Praha Francis Litsingi byl s přítelkyní hospitalizován ve Střešovické nemocnici. Příčinou hospitalizace je nadýchání při požáru, který vznikl v jeho bytě na Praze 6. Policisté pracují s nejpravděpodobnější verzí a to tou, že požár byl založen úmyslně. Agentuře AKTU.cz to potvrdila mluvčí policie Iveta Martínková.

Podle exkluzivních informací Tíseň.tv  bytě, kde hořelo byla 4 ohniska požáru. Zároveň bylo v bytě větší množství peněz. Zda-li se ztratily peníze, není v tuto chvílí známo. Jedna z vyšetřovacích verzí je i ta, že se do domu vloupal zloděj a chtěl za sebou zlikvidovat stopy.

Záložník Sparty je podle našich informací i s přítelkyní v pořádku. Do nemocnice byli převezeni, protože se nadýchali kouře.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..