Fotbalový hooligans s plynovkou v ruce se vloupávali do bytu. Policisté je odzbrojili a v bytě nalezli pervitin

2

Vloupání, loupež, vyřízování účtů mezi dealery drog nebo jiný trestný čin. Tohle vše se mohlo stát dnes ráno po paté hodině v ulici Škábova v Praze – Záběhlicích. Dvojice mladíků se tady dobývala za hlasitého křiku POLICIE skrz za dveře do bytu. Když se jim to povedlo vytáhli navíc na tři osoby v bytě plynovou pistoli.

To už mezi tím na místo mířily hlídky policistů z Pohotovostní motorizované jednotky, cizinecké policie a IV.OHS. Ti všichni v neprůstřelných vestách a  s dlouhými zbraněmi. Sekundovali jim policisté z místních oddělení. Do domu se nemohli dostat, ale skrz intercom u vchodu slyšeli jen volání o pomoc a hrozbu pistolí.

Proto museli policisté rozbít okno vchodových dveří a prolézt do domu skrz okno. Vše se odehrávalo velmi rychle. Oba mladíci mezi tím po schodech sbíhali dolů.  A tady se potkali s policisty, kteří je velmi rychle odzbrojili a zadrželi.

Při kontrole bytu pak byla nalezena bílá krystalická látka, pravděpodobně pervitin. Proto byli zajištěni i dva muži a žena z bytu. Všichni pak předvedeni k podání vysvětlení. Kriminalisté teď musí zjistit, co se v domě a před bytem stalo, proč se tam dobývali dva mladíci s pistolí v ruce a křičeli u toho policie a kde se  v bytě vzali drogy.

Podle informací AKTU.cz jsou oba útočníci policii velmi dobře známý a jde o fotbalové chuligány jednoho z pražských fotbalových klubů. Pistole byla naštěstí plynová. Jen díky rychlému zásahu policistů nebyl nikdo zraněn.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture