Hokejoví fanoušci Komety Brno zazlobili v Praze. Na 300 metrech jich policie 9 zajistila. Další se pak chtěli prát s ochrankou O2 ARÉNY.

0

Včerejší zápas mezi Kometou Brno a Spartou Praha  ve 32. kole extraligy byl velmi vypjatý a to nejen na ledě. Už při příjezdu fanoušků Brna na nádraží Libeň o sobě dali hodně znát a emoce se zakázanou pyrotechnikou krotila pražská Speciální pořádková jednotka. Cestou na stadion na cca 300 metrech provedla hned 9 zajištění fanoušků, kteří neuposlechli výzvu policie, či byli podezřelý z přestupkového jednání.

Během přestávek mezi zápasy pak Brňáci napadali i uvnitř O2 arény Spaťany, ochranku O2 Arény a dokonce i policisty. Opilý fanoušci, kteří nebyli na zápas vpuštěni, se pak pokoušeli všemožně dostat do haly. Několikanásobné slovní a fyzické ataky ochranky pak skončili potyčkou před vchodem. Profesionální ochranka, klidnila opilé Brňany, ti si ale nedali ve většině případu říct a tak  musela emoce krotit policie.

Další konflikty s ochrankou přišly po skončení zápasu. Kdy většinou alkoholem posilnění Brňané atakovali ochranku arény. Ta si leckdy nechala líbit plivance, i urážky, při fyzických útocích pak došlo už na pěstní souboje, které končili ve prospěch pořadatelů. Situace se uklidnila po příchodu policistů do haly. Ti ve finále zajistili 15 fanoušků Brna z přestupkového jednání, či neuposlechnutí výzvy policie a jednoho z napadení policisty. Brno nakonec na ledě prohrálo i se Spartou 2:3.

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..