Hororová scéna na Průmyslové ulici v Praze. Muže tady přejel autobus. Řidič o ničem neví a odjel v klidu do garáží

0

Před tři čtvrtě na šest odpoledne nahlásili svědci silně zakrváceného muže na autobusové zastávce v ulici Průmyslová s křižovatkou Rabakovská. Muž měl velké zranění hlavy, z které krvácel a devastující zranění nohy. Seděl přímo na autobusové zastávce a chvílemi upadal do bezvědomí.

Operační důstojníci na místo okamžitě poslali nejen záchranáře, ale i policisty. Těžce zraněný muž před tím, než upadl do bezvědomí uvedl, že ho přejel autobus. Policisté okamžitě začali pátrat. Na místě žádný autobus či nabourané auto nebylo. Mezi pátráním po příčině mužova devastujícího zranění policisty, sváděli boj o život pacienta záchranáři. Zraněný totiž ztratil velké množství krve a rozsah zranění na noze byl tak devastující, že podle našich informací muži bude muset být noha amputována.

Vypátrat zmiňovaný autobus se podařilo až po několika hodinách. Řidič pravděpodobně ani neví, že muže srazil. S autobusem odjel do garáží. Podle mluvčího policie Jana Rybánského v současné době probíhá ohledání autobusu právě ve garážích. Kriminalisté musí jednoznačně určit, jak k nehodě došlo a zda-li řidič autobusu muže přehlédl anebo mu například nechtěl zastavit a ujel. Jestli byl zraněný muž pod vlivem alkoholu či drog není v tuto chvíli jasné. Jeho stav by měl být stabilizovaný.

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture