Kamenem se mu podařilo „udělat banku“. Pak si ho slovili Péjaci.

0

Kamenem do banky pronikl dnes po půlnoci mladý muž pravděpodobně závislý na drogách. Když si odnášel lup, zastavilo ho hlídka Pohotovostní motorizované jednotky. Okamžitě ho zadržela.

Rány, řinčení skla se ozývaly z banky pobliž metra Háje několik málo minut po půlnoci. Na místo vyrazilo hned několik hlídek policie včetně policistů s dlouhými zbraněmi a balistickou ochranou. Nikdo totiž nevěděl, co se  v bance děje a hlavně kdo a kolik mužů tam je.

Jako první na místo dorazila hlídka PMJ. Ta viděla z rozbitých čelních prosklených dveří banky odcházet muže v červené sparťanské čepici. Okamžitě ho zadržela. Měl na rukou krev.

Na místo se okamžitě začaly sjíždět další hlídky policistů a kriminalistický výjezd. Muž nejdříve kamenem překonal první vstupní dveře, ty se pravděpodobně nárazem otevřely. Pak se mu podařilo rozbít dveře vedoucí přímo do banky. Posbíral to, co našel na stolech a snažil se přes displej vloupat do bankomatu. Také za pomocí kamenu.

Zranění na rukou si způsobil sám, když se do banky dobýval. Ošetření odmítl. Policisté ho odvezli na místní oddělení Jižní město. Zimu pravděpodobně tento muž stráví v teple vezeňské cely.

 

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..