Krušná noc v Praze 3 pobodaní cizinci a požár

0

foto, video

Takovou noc záchranáři, policisté a hasiči v Praze dlouho nepamatují.  Dvě různá napadení nožem končící těžkým zraněním a velký požár squatu. To vše v rozmezí jen tří hodin.

K prvnímu vážnému napadení vyráželi policisté za stadion Eden na místní ubytovnu před jedenáctou hodinou večer. Čtyři rumuni se tu při oslavě pohádali a začali se vzájemně napadat . Při vzájemném konfliktu, pak jeden z nich vytáhl nůž a bodl protivníka.

 

Policisté, kteří dorazili na místo se nejdříve museli v celé situaci zorientovat. Není totiž jasné, kdo utočil a kdo se bránil. Svědci na místě celou situaci popisují jako zmatečnou. Jeden muž byl s vážným zraněním převezen na chirurgii do nemocnice. Policisté pak na místě zajistili pachatele. Ten zůstal přes noc v cele.

 

 

Téměř ve stejný čas začalo hořet od kamen v Pražských Holešovičkách. Squat, ve kterém v tu dobu byli dva bezdomovci vzplál o pravdu rychle. Požár se dokonce dostal až na střechu domu. Hasiči proto nasadili několik proudů a hasili střechu i ze žebříku. Naštěstí nikdo nebyl zraněn. K požáru vyjeli celkem tři jednotky ze Petřin, Centrály a Holešovic.

 

 

K poslednímu vážnému případu vyráželi záchranáři a policisté kolem půl dvanacté v noci poblíž k metru Rajská zahrada. V ulici Bratří Venclíků došlo k hádce mezi mezi čtyřmi muži, z toho dva byli cizinci ze zemí bývalého sovětského svazu, pravděpodobně Uzbeci.  Po hádce zůstali dva pobodaní, jeden dokonce vážně. Pachatel z místa utekl.  Policisté rozjeli pátrání. Ráno se ale pachatel sám přihlásil na policii.  Zároveň se rozjíždí vyšetřování k čemu vlastně na lavičce venku mezi cizinci došlo.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture