Máme rozhovor s řidičem, který včera naboural 51 aut. Poslechněte si, co odpověděl na otázku, že mohl někoho zabít

3

Karel Kadlec, policista, instruktor a kantor policejní akademie na jedné straně, ostuda všech poctivých policistů, pravděpodobně alkoholik, absolutně nezodpovědný řidič a král všech gaunerů za volantem na straně druhé.

Včera se mu podařilo nabourat na Vinohradech Praze 51 aut. Jel jak zběsilý.

Kadlece dopadli policisté z místního oddělení Jarov. Jen díky jejich rychlé práci naštěstí skončilo řádění Kadlece jen u rozbitých plechů.

Přímo na místě zadržení Kadlece, který už jednou opilý řidíl a pak před reportém televize Nova utíkal z místa nehody, aby mu nemusel odpovídat na otázky, tento muž dechovou zkoušku na alkohol odmítl. Navíc byl drzý, a policistům radil, co mají dělat.  Není dokonce vyloučeno, že v době zadržení u sebe měl i služební pistoli. Kadlec býval totiž na policejní akademii mimo jiné i instruktorem střelby.

Ikdyž Kadlec odmítl dechovou zkoušku odvezli ho policisté na odběr krve, aby se následným šetřením zjistilo, jak moc byl Kadlec v době spáchání dopravních nehod opilý. Zdravotní sestřička společně s lékařkou a policisty z místního oddělení Jarov nakonec přesvědčili Kadlece, aby dýchnul do přístroje.Orietnační dechová zkouška ukázala hodnotu 1.4 promile alkoholu v dechu. Poté Kadlec souhlasil i s odběrem krve.  Pokud se potvrdí hodnota alkohlou, půjde o trestný čin.

Policisté pak z vyšetření v nemocnici na Bulovce Kadlece odvezli. Je velmi pravděpodobné, že noc strávil v cele. Případ si podle našich informací převezme Generální inspekce bezpečnostních sborů, protože Kadlec je stále policista a to i přesto, že už jednou ho jeho kolegové za volantem chytili opilého.

Sdílejte:

3 komentáře

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..