Našli mrtvé novorozeně v igelitové tašce. Policie z místa odvezla tuto mladou ženu.

0

Novorozeně v igelitové tašce nalezl malý chlapec v chodbě panelového domu ve Stodůlkách v Praze kolem jedné hodiny ve středu 7. března.

Na místo okamžitě vyrazili policisté se záchranáři. Dítěti, ale už nebylo pomoci. Případ si proto převzalo první oddělení, tzv „mord parta“ v čele s vyšetřovacím esem a náměstkem kriminální služby Ivanem Smékalem a druhým neméně znamým kriminalistou Josefem Marešem.

Policisté na místě zajišťovali stopy a vyslýchali svědky. Zároveň hledali cokoliv podezřelého v okolí. Zhruba za tři hodiny po nahlášení události jeden z kriminalistů na místo nálezu doprovodil mladou ženu, tak pak s policisty odjela autem na služebnu.

Kdo byla ona žena a zda je podezřelá v tuto chvíli není vůbec jasné. Policisté ústy jejího mluvčího prý ten den nikoho nezadrželi.

V tuto chvíli není jasné ani jak dítě zemřelo. Zda to byla vražda, či zemřdlo při porodu, anebo se narodilo už mrtvé. To vše by měla objasnit nařízená soudní pitva. Z výsledků pitvy se pak bude určovat i právní kvalifikace celého případu.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture