Nebezpečného pachatele pomohl chytit policii i náš reportér

2

foto, video

Náš reportér pomohl policii dopadnou nebezpečného pachatele.

Třetí hodina odpoledne ulice pod Kavalírkou 20 Praha 5 Košíře. Zásahová jednotka tady hledá nebezpečného pachatele, který má na krku vydírání se zbraní. Mezi tísňovým voláním a příjezdem policie pachatel odešel se psem na procházku a proto zásahová jednotka odjíždí s nepořízenou. Rozjíždí se pátrání.

 

 

O hodinu později kousek dál, na hledaného muže Jana Adamiece, naráží reportér Tíseň.tv. Okamžitě volá linku 158.

 

Opět se rozjíždí mašinerie. Policisté z Pohotovostní motorizované jednotky doráží do ulice pod Kavalírkou 20 do 5 minut od nahlášení na linku 158. Opět prohledávají dům. A opět se Adamiecovi podařilo upláchnout. Policisté odjíždí po dvouhodinovém hledání s nepořízenou.

 

Do třetice ulice pod Klamovkou náš reportér se vrátil kolem 23 hodiny opět na místo, aby se přesvědčil, jestli se Adamiec nevrátil domů. Okna jeho bytu otevřená a svití se uvnitř. Zároveň jsou slyšet 3-4 mužské hlasy.

 

Zhruba po hodině se nakonec Adamiec prozradil. Chlubil se odpoledním incidentem s naším redaktorem a tím, jak mu před nosem zavřel dveře, psa hodil oknem do bytu a utekl přes střechu. To pachatele prozradilo. V tuto chvíli nebylo nač čekat. Následoval další telefon našeho reportéra na linku 158.

Během chvíle dorazila hlídka OHS a policisté z místního oddělení Košíře. Byt s pachatelem hlídali do té doby, než dorazila zásahová jednotka. Ta svoji práci provedla skvěle. V bytu byl nakonec zadržen Adamiec, který se ale snažil policisty zmást, že je někdo jiný. Pozitivní identifikaci podle fotek pak na místě provedl opět náš redaktor. Adamiec má totiž specifická tetování, která ho prozradila.

 

Kriminalisté mu pravděpodobně kromě nebezpečného vyhrožovaní se zbraní takzvaně přišijí i další věci, za které je odpovědný. Mohou to být drogy, další nebezpečné vyhrožovaní například sousedům nebo nedodržování psychologické ambulantní léčby.

 

Sdílejte:

2 komentáře

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture