Nejdříve cizinec skočil pod kola jedoucího auta, poté jiný muž vylezl na římsu v šestém patře. Pokusů sebevražd přibývá.

0

Počet pokusů sebevražd přibývá, a to zejména o vánočních svátcích. Dnes brzy nad ránem na nábřeží Kapitána Jaroše skočil cizinec ze zídky cca z pěti metrů přímo pod kola jedoucího auta. Řidič už nemohl střetu zabránit. Tělo zůstalo zaklíněno pod autem.

Posádka tedy musela vlastními silami auto nadzvednout, aby se záchranáři, kteří to mají k místu nehody 200 metrů mohli lépe dostat. V autě v tu chvíli cestovali tři lidé. Muž byl utrpěl velmi těžká zranění a byl převezen do nemocnice. Na místo přijela také mimo jiné hlídka policistů z místního oddělení Letná. Ti několik hodin před touto události úspěšně rozmluvili sebevraždu jinému muži, který se chtěl doma zabít.

O hodinu později se povedlo sebevraždu skokem z římsy v šestém patře rozmluvit muži, který stál na římse panelového domu poblíž ulice Štúrova. Muž podle našich informací stal na římse něco málo přes hodinu. Hasiči pod ním dokonce nafoukli speciální matraci, která zachrání skokana při pádu až z 25 metrů. Na místo vyrazil i policejní psycholog – vyjednavač. Muž křičel na celé sídliště a nechtěl vlézt dovnitř.

Přemluvit muže se nakonec podařilo veliteli směny hasičů Josefou Křenovi. Za „jistou“ úplatu ho přemluvil a muž vlezl dovnitř. Skokana si pak převzali policisté a záchranáři a jeli s ním na vyšetření do Bohnické léčebny.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture