Obrovská razie v supermarketech Albert. Cizinecká policie odsud odvezla 18 cizinců, kteří převážně pracovali v ochrance supermarketu.

0

Od dnešního rána probíhala rozsáhlá razie pražské cizinecké policie v supermarketech Albert. Výsledkem je 18 zadržených cizinců, převážně Uzbeků.

Cizinecká policie v přísně utajeném režimu dnes zadržela 18 cizinců, kteří pracovali na různých pobočkách supermarketů ALBERT. Po razii ve firmě Rohlík.cz, jde o druhou velkou realizaci tohoto policejního útvaru.

Policisté podle informací AKTU.cz zatýkali a prováděli šetření na 36 provozovnách společnosti Ahold v Praze, která provozuje supermarkety Albert.

Jiří Mareček ze společnosti Ahold pro AKTU.cz uvedl, že zadržení cizinci nebyli zaměstnanci společnosti Ahold, ale byli najmutí personální agenturou, která cizince do Albertu dodávala. Uvedl dále, že chod provozoven to nijak neomezilo.

Mluvčí pražské policie Jan Daněk pro AKTU.cz informaci potvrdil. Dále uvedl, že všichni zadržení skončili na policejní služebně s podezřením, že vykonávali práci bez řádného povolení.

Policie samozřejmě bude přošetřovat agenturu, která cizince Aholdu dodává. Podle našich informací jde o firmu Adestra security. Vedení společnosti nezvedalo telefon. Událost i nadále sledujeme.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture