Odpolední kafe skončilo požárem mobilheimu. Jedna osoba se zranila

0

Kolem třetí hodiny odpolední vyjížděli profesionální a dobrovolní hasiči k požáru mobilheimu do ulice Pod Havránkou v Praze. Při požáru se zranila jedna osoba, druhá vyvázla bez zranění. Hustý černý kouř byl vidět z dálky.

Mobilhaim zachvátil požár v plném rozsahu, příčinou byla nedbalost. Podle informací AKTU.cz si dva muži dávali uvnitř chatky kávu a když jeden z mužů otevřel kamna, z těch vyšlehly plameny. Následně okamžitě vznikl požár, oba muži upadli na zem a jeden z nich se zranil. Poté se navzájem tahali ven. Když se dostali mimo hořící mobilní dům, zbyly jim jen oči pro pláč, bylo totiž jasné, že mobilní příbytek se již zachránit nepodaří ani přivolaným hasičům. Samotné uskutečnění telefonátu na linku 150 bylo problematické. Jednomu z mužů totiž nefungoval telefon. Poškozeno bylo i vedle stojící auto. S ním už majitel nestihl odjet, klíčky totiž nechat uvnitř.

Přivolaným hasičům se podařilo požár dostat rychle pod kontrolu pomocí dvou C proudů, záchranná služba ve složení posádky rychlé zdravotnické pomoci a inspektor provozu zraněnému muži poskytla potřebnou přednemocniční péči a poté ho transportovala do nemocnice. Vyšetřovatelé škodu odhadli na 200 000 korun.

This slideshow requires JavaScript.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture