Odporná vražda v obchodním centru. Pachatel ukradl i oblek, který zavražděná prodavačka prodávala

0

Včera večer našli tělo prodavačky v zázemí jednoho z obchodů v obchodním centru Letňany. Okamžitě se začalo rozjíždět vyšetřování. Policisté stahovali záběry z průmyslové kamery a zjistili, že prodavačku zabil pravděpodobně psychicky labilní muž. Měl ji doslova umlátit.

Pachatel byl tak dokonce tak otrlý a drzý, že ukradl oblek, který v prodejně prodávali a vzal si ho na sebe. V obchodě nechal svoje staré oblečení a věci. Policisté tak měli dostatek stop a informací o pachateli.

Dnes ráno na sebe pravděpodobný pachatel upozornil sám. Nahý totiž pobíhal po Karlíně. Po městské policii přijela záchranná služba, která muže odvezla do psychiatrické léčebny v Bohnicích. Posádka záchranky si pak všimla na internetu po návratu na základnu, že muž hledaný policií za vraždu je nápadně podobný muži, kterého před chvíli převáželi. Proto dispečink záchranné služby kontaktoval policii.

Kriminalisté, kteří vyrazili do Bohnic pak potvrdili, že mají pravděpodobného vraha. Ten bude podroben znaleckým posudkům a pokud nebude zbaven svépravnosti, hrozím mu až doživotní trest.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture