Po Praze nelegálně závodily desítky příznivců tunningu

5

Desítky silných, upravených a hlavně hlučných aut projížděly po půlnoci ze soboty na neděli Prahou. Policisté jejich průjezd monitorovali, výrazné porušení veřejného pořádku ale nezaznamenali. Nejvíce problémů udělali vyznavači tunningu, když se rozdělili a projížděli ze Strahova do Letňan. Podle některých svědků totiž nelegálně závodili centrem Prahy. Reportérům serveru LIDOVKY.CZ se dokonce podařilo průjezd natočit.  Sami řidiči tunningových vozů přiznávají na veřejných diskuzích, že mezi nimi byli tací, kteří jezdili po Praze zbytečně rychle a přitahovali pozornost.

Policie jejich jízdy monitorovala, nicméně podle mluvčí Ivety Martínkové, nedošlo k výraznému narušení veřejného pořádku. Je ale možné, že policisté na místě několik pokut rozdali.

Podle komunikace na sociálních sítích se pravděpodobně taková noční dostaveníčka budou opakovat.

 

Sdílejte:

5 komentářů

  1. Bohem_auto on

    Já to tedy vidím jinak. Tato zpráva udělala celé akci reklamu a příště se můžeme těšit na větší počet účastníků. Takže na rozdíl od prvního příspěvku, já mohu jedině poděkovat. Ohledně urážek a upozornění na překlep v textu si stojím za názorem, že pokud někdo neumí používat diakritiku v textu, tak nemůže hodnotit ani gramatiku.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture