Policejní honička s kradeným autem skončila pro zloděje pobytem na ARO Vinohradské nemocnice

0

Kolem půl čtvrté ráno si hlídka Pohotovostní motorizované jednotky v Praze všimla podezřelého auta BMW X5, které kolem ní projelo. Policisté se proto rozhodli auto zastavit. Řidič na výzvy k zastavení nereagoval, a naopak šlápl na plyn.

Několikrát na policisty při stíhání svým autem řidič najel. Nakonec v ulici Urxova nezvládl řízení a se svým autem havaroval tak, že autem zavadil o tramvajový pás. Poté nezvládl řízení a skončil autem na boku. Když viděl přijíždět hlídku policistů, dal se na útěk skrz přilehlý park. Nic mu to nebylo platné. Policisté ho dostihli a pomocí hmatů a chvatů zpacifikovali. Ještě před tím použili varovný výstřel. Za prchajícím řidičem se vydal i policejní pes. Tomu chybělo cca 30 metrů, než by pachatele dostihl. Policista z PMJ byl tentokrát rychlejší. Psa pak policisté použili na vyhledání policejních nábojnic vystřelených v rámci zákroku.

Po chvíli si pachatel začal stěžovat na silnou bolest břicha. Zranění si přivodil pravděpodobně při havárii kradeného auta. Záchranáři i s lékařem, kteří na místo dorazili muže ošetřili a převezli na ARO Vinohradské nemocnice. Ještě před tím mu policisté udělali orientační test na drogy. Ten vyšel pozitivně na kokain. Podle našich informací je muž – cizinec polské národnosti mimo ohrožení života.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture