Policejní honička s narkomany. V autě byly drogy i chemikálie včetně atropinu.

0

Kolem půlnoci na sebe rychle jedoucí řidič upozornil hlídku na Jižní spojce. Nezastavoval, ikdyž ho policisté k zastavení vyzývali. Honička trvala několik kilometrů kolem Kačerova a po Jižní spojce.

Nakonec řidiče donutili policisté ze IV. OHS a policejní psovodi, zastavit, poblíž čerpací stanice na Jižní spojce. Po hrozbou namířené střelné zbraně a za pomocí donucovacích prostředků hmatů a chvatů pak posádku vytáhli z vozidla. Řidič měl zákaz řízení, pravděpodobně to byl jeden z důvodů, proč ujížděl.

U spolujezdkyně našli sáčky s bílou látkou, které se snažila vyhodit z kapes. Pozorní policisté si toho ale všimli a dvacetileté dívce to neprošlo. Expertízou zjistili, že se jedná pervitin.

V autě se pak našli amplule s latkami jako atropin, Naloxone WZF Polfa a látky obsahující Midazolan. Všechny tyto chemické látky jsou přísně na lékařský předpis a používají je drogově závislý na zvýšení účinku drog.

Policisté řidiče obvinili za maření úředního rozhodnutí. Mladá žena je pak obviněna z trestného činu přechovávní omnamných, psychotropních látek a jedů. Třetí z posádky pak neuposlechl policejní výzvu a bude předán do správního řízení.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..