Policie dohlížela na fotbalové utkání mezi Bohemians Praha a Baníkem Ostrava, několik fotbalových fanoušků zajistily.

0

Fotbalové utkání mezi Bohemians Praha a Baníkem Ostrava se konalo na stadionu Ďolíček v pražských Vršovicích. Dorazilo sem spoustu fanoušků obou fotbalových týmů. Na celou akci dohlížela policie, zejména Speciální pořádková jednotka. Ze vzduchu to jistil a monitoroval policejní vrtulník.

Fanoušci klubu Baník Ostrava přijeli vlakem na nádraží Vršovice, odtud putovali pěšky na fotbalový stadion, toto proběhlo v klidu a bez větších problémů, opět pod dohledem policie.

Během fotbalového utkání se také nestalo nic vážnějšího. Ovšem po ukončení zápasu celá situace vygradovala. Nejdříve se snažily rozbít bránu a dostat se přes ochranku prostoru mimo stadion.

Tam na ně ovšem už čekali policisté z SPJ společně s antikonfliktním týmem. Fanoušci chtěli přes policisty odejít pryč a jít si po svém, to ovšem nešlo, na nádraží na ně čekal speciálně připravený vlak. Nejdříve to začalo nadávkami, později se to strhlo i k fyzickému kontaktu, v tu chvíli policisté zasáhli a několik fanoušků omezili na osobní svobodě a odvlekli mimo dav fanoušků. Jednoho fanouška museli ošetřit záchranáři. Poté se fanoušci odebrali směrem na nádraží Vršovice kde na ně čekal připravený vlak, vše proběhlo v klidu a pod dohledem policistů.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture