Pracoval pro Gotta, Vondráčkovou a Maxu. V neděli havaroval pod vlivem alkoholu.

0

Roman „Masha“ Šandor, producent a hudebník havaroval v neděli kolem sedmnácté hodiny na silnici II. třídy číslo 189 mezi obcemi Klenčí pod Čerchovem.

Nezvládl vůz Volvo S 60 a sjel do příkopu. Nezvládl auto pravděpodobně na sněhu, který čerstvě napadl. Vozidlo jak je patrné s fotek navíc vjelo do příkopu plného vody. Nikomu se naštěstí nic nestalo. Dopravní policisté, kteří dorazili na místo pak zjistili z dechových zkoušek že řidič je pod vlivem alkoholu. Nejdříve nadýchal 2,55 a poté 2,44. Požití alkoholu dokonce policistům přiznal.

Pak ale otočil. Nechtěl s policisty absolvovat odběr krve a dokonce nepředložil žádný doklad totožnosti. Dokonce nedal policistům ani osvědčení o registraci vozidla. Škoda se odhaduje na 85 000 Kč.

Roman „Masha“ Šandor je v současné době hudebním producentem Evy Pilarové a Jakuba Smolíka. Jako hudebník nebo producent se podílel na hudebních projektech našich předních umělců a TV pořadů jako je Karel Gott, Helena Vondráčková, Leona Machálková, Martin Maxa, Jitka Zelenková a Ladislav Křížek, ale i kapel jako Motorband, Head Down, Citron, Palice, Mash, Kečup, všech prvních řad Česko hledá Superstar, Mejdan roku z Václaváku, Atlet roku apod.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..