Řidič taxíku naboural tři auta a utekl. Byl pravěpodobně falešný. Posádka v jeho autě převážela navíc varnu pervitinu.

0

K dopravní nehodě 4 aut do ulice Pod Plynojem vyráželi policisté před druhou hodinou odpoledne. Řidič modrého auta s označením taxislužba tady naboural do stojící kolony aut. Nárazem pak další tři vozidla poškodil. Podle svědků, kteří byli na místě se posádka taxislužby začala chovat velmi podivně. Dvě dívky a řidič auta okamžitě vylezli z havarovaného auta a začali telefonovat na všechny strany.

Dívky pak začali zabavovat ostatní účastníky dopravní nehody a odvádět pozornost na sebe. Mezi tím se viník nehody, řidič taxislužby z místa nehody vytratil. Zmizet chtěly i dvě ženy, a to se svými objemnými zavazadly. Na místo dorazil další taxík, který si ženy zavolaly a s ním chtěli odjet. V tom jim zabránili policisté, kteří si všimli, že tady něco nehraje. V zavazadlech pak nalezli policisté mobilní varnu pervitinu.

Policie podle našich informací zná totožnost muže, který vozidlo řídil a nehodu způsobil. Do této doby se ho ale chytit nepodařilo. Na místo dorazil kromě výjezdu z šetření dopravních nehoda také kriminalistický technik, který modrý taxík – viníka nehody zapečetil. V autě se prvotním ohledáním totiž nalezli také drogy. Mimo jiné nezjištěné množství marihuany.

Policie případ intenzivně vyšetřuje.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture