Řidička na přechodu srazila dvě děti

0

Na přechodu pro chodce srazila řidička dnes po osmé hodině večer dvě dvanáctileté dívky v Bělehradské ulici v Praze. Dívky podle prvotních šetření přecházely po přechodu přes tramvajový pás. Řidička jela nahoru do mírného kopce.

Dívky, které po přechodu podle tvrzení řidičky na místě události běžely, byly sraženy ve větší rychlosti. Svědčí o tom i místo, kde vozidlo zastavilo. Jedna z dívek byla nárazem odmrštěna několik metrů až k chodníku.

Na místo okamžitě záchranáři vyslali dvě posádky v sanitkách a lékaře. Podali dívkám léky utišující bolest a při vědomí je transportovali do Motolské nemocnice. Alkohol byl u řidičky vyloučen dechovou zkouškou.

Policisté, kteří po dobu vyšetřování dopravní nehody museli koordinovat dopravu museli také utěšovat i otce jedné z dívek, který byl pochopitelně silně rozrušen.
Řidička, která dívky srazila neustále opakovala, že dívky po přechodu běhali. To ale nemění nic na tom, že jim měla dát na přechodu pro chodce přednost. Finální rozhodnutí, kdo za nehodu může určí až policejní vyšetřování.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture