Říjen plný novinek

0

Soutěž o hodinky LUMINOX

2 Měsíce dobrých skutků

Nová soutěž pro naše čtenáře a příznivce. Náš sponzor dal do soutěže hodinky LUMINOX za téměř 8000,-Kč. Jak je vyhrát je jednoduché. Natočit svůj dobrý skutek na mobilní telefon či kameru a poslat nám video. Buď ve formě odkazu na video anebo samotné video (kapacita schránky je 5 MB) Výhercem se stane ten, čí dobrý skutek uzná porota za nejlepší.

Fantazii se meze nekladou, Můžete začít převodem chodců přes přechod, či sbíráním odpadků v parku.

Nové stránky, nová partnerství

Nové stránky umožňují update z terénu a to jak fotek tak videa. „Slibujeme si od toho lepší a rychlejší informační servis pro naše čtenáře a diváky. Zároveň by mělo vše fungovat na mobilních platformách.“  Řekl key manager serveru Tíseň Jiří Forman. Stránky umožnují daleko lepší přehled větší informovanost a hlavně jsou multimediální.

 


 

S příchodem nových stránek a zkvalitněním zpravodajských služeb přichází i nová partnerství. Jedním z nich, které je pro nás klíčové je partnerství s Auto Charouz. Důvodů je hned několik. Auto Charouz se dlouhodobě věnuje bezpečnosti silničního provozu automobilovému průmyslu. Tíseň na druhou stranu se snaží o prevenci řidičů před nehodami a o bezpečnou jízdu.

charouz-dealer-logo

 

 

Dalším partnerstvím jsou hodinky LUMINOX.  Jde o našeho dlouhodobého partnera, který už několikrát věnoval hodinky do soutěží na našem serveru. Hodinky Luminox jsou vyrobeny, jen z těch nejkvalitnějších materiálů a zároveň jsou cenově dostupné. Jejich obrovským benefitem je velká odolnost a podsvícení, které ocení zejména bezpečnostní složky a zachranáři při těžkých nočních operacích a záchranných pracech

Sponzorak Luminox

 

 

 

 

Zatím posledním našim partnerstvím, kterého si velmi vážíme je se společnostní MEDEVAC. Jde o středočeskou soukromou záchranou službu, s kterou připravujeme pravidelně rubriku PRVNÍ POMOC.

MEDEVAC logo

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..