Šest cizinců pravděpodobně znásilnilo dívku v centru Prahy v jednom ze zdejších hostelů. Podle AKTU.cz jde minimálně ve třech případech o Alžířany.

0

Dnes, kolem sedmé hodiny ráno, vyráželi policisté do hostelu v Náprstkově ulici v Praze. Podle oznámení tady mělo v apartmánu šest cizinců znásilnit jednu dívku. Ta měla být také cizinkou.

Reportéři AKTU.cz začali celou událost sledovat a vypátrali, že k dané události pravděpodobně došlo v hostelu Old Prague House. Reportéři se pokoušeli mluvit i s majitelkou hostelu, kterou zastihli na recepci. Ta se jim k případu odmítla vyjádřit s tím, že jde o soukromou záležitost. Zároveň se ani prý k případu vyjadřovat nemůže. Zákaz mluvit s médii dá i svým zaměstnancům.

Pražská policie slovy svého mluvčího Jana Daňka prošetřování případu potvrdila. Událost se měla stát tak, že cizinka se s jedním z cizinců seznámila v baru v centru Prahy. Odešla s ním na pokoj, kam ale zmiňovaný muž přivedl své kamarády. Pak mělo dojít ke znásilnění.

Podle informací AKTU.cz jde u pachatelů  minimálně ve třech případech o Alžířany, kteří se narodili v rozmezí  roků 1994 – 1998 . Policie nad ránem všech šest zadržela a v současné době probíhají výslechy. Zároveň dívka prochází zdravotními prohlídkami.

Policie v několika následujících hodinách také zahájí trestní úkony pro podezření z trestného činu znásilnění.

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture