Skupina mladých chlapců strčila fotografa do Vltavy a napadla bezdomovce

0

Hned dvě dramatická napadení na Kampě řeší v Praze pražští policisté. Skupina 4 mladíků tady měla napadnout slovně muže, pravděpodobně bezdomovce. Poté jeden ze skupinky mladíků do muže strčil takovou silou, že upadl a utrpěl zranění horní končetiny.

Druhé napadení se stalo vzápětí, kdy jeden z této skupinky se dal do řeči s fotografem, který fotil okolí Kampy. Druhý ze skupinky do tohoto fotografa strčil a to tak silně, že muž i s fotoaparátem skončil ve Vlavě.

Podezřelou skupinku okamžitě začali hledat policisté. Na základě telefonického oznámení, 4 mladíky policisté zadrželi u lanové dráhy na Újezdě na Praze 5. Mladíky převezli na služebnu, kde k celému incidentu podali vysvětlení. Podle mluvčího pražské policie Tomáše Hulana zatím nenasvědčuje nic tomu, že by někdo z této skupinky napadení spáchal. Během vyšetřovaní se mohou vyskytnou  nové důkazy a  může se vše změnit. Policie v současné době prošetřuje incidenty pro trestný čin ublížení na zdraví a výtržnictví. Hledá zatím neznámého pachatele.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..