UOOZ řádí jako černá ruka. Berou všechno. Po atentátnících na autobus, přes těžké ozbrojence. Tento týden sebrali i pasáky a několik prostitutek.

0

Jeden z elitních útvarů české policie UOOZ (Útvar pro odhalování organizovaného zločinu), má další velký zářez na pomyslné pažbě. Není tomu tak dávno, kdy jsme vás informovali exkluzivně o zadržení mužů, kteří nastražili nebezpečný výbušný systém do autobusu do Bulharska. Více zde.

Minulý týden se jim podařilo zadržet muže, kteří se ozbrojovali. A nebezpečné látky brali přímo od zdroje. Z výrobny pardubické Explosie.

Poslední velkou realizaci mají za sebou elitní detektivové tento týden. Na území Středočeského a Zlínského kraje, se jim podařilo šlápnout na kuří oko pasákům a obchodníkům s „bílým masem“.

Pavel Hanták, mluvčí tohoto útvaru agentuře AKTU.cz a serveru Tíseň.tv řekl. „Jde o realizaci v případu podezření z trestné činnosti v souvislosti sexbusinessem. Probíhají naplánované úkony trestního řízení v rámci, kterého policisté z UOOZ zadrželi několik podezřelých osob. “

A zadržených je opravdu hodně. Během celé včerejší noci, policisté předváděli jednoho podezřelého za druhým. Náš reportér napočítal minimálně kolem deseti lidí předvedených v poutech. Kolik z nich bude na konci vyšetřování obviněno zatím není známo.  Zároveň podat vysvětlení a rozplést činnost jednotlivých zločinců museli i oběti tohoto obchodu.

UOOZ na případu stále pracuje a tak je informací minimum. Další poznatky a výsledky všetřovaní sdělí podle Hantáka policisté příští týden.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture