V Italské v Praze hořelo auto – nezanebávejte údržbu

1

V Italské ulici, krátce kolem čtvrt na dvě začalo hořet osobní auto. Na místo okamžitě dorazila hlídka policie, která zajistila, aby se k autu nikdo nepřibližoval. Zároveň provedla kontrolu, že se v autě nikdo nenachází. Příčina je v šetření.

Jak je z videa patrné, je velmi nebezpečné kolem takového auta i projíždět, protože v situaci, která nastala na videu je vidět, že se auta zastavila v koloně, téměř na stejné úrovni, jako hořící vozidlo. Oheň pak dokáže velmi lehce přeskočit.

Při vzniku takového požáru stačí mít ve vozidle hasicí přístroj. Ten totiž dokáže i rozsáhlý požár zlikvidovat. Zároveň přidáváme i pár rad od vyšetřovatele hasičů.

Přičiny vzniku požáru motorových částí jsou velmi často spojeny se špatnou údržbou motoru a nepravidelnými nebo odflaknutými kontrolami v servisech.

Server Tíseň.tv děkuje za rychlou spolupráci Tomáši Predigerovi.

Sdílejte:

1 komentář

  1. Kratochvílová on

    Jen poznámka:
    Byla jsem přímým svědkem události už několik min. před příjezdem hasičů. Pan policista nechal v bezprostřední blízkosti auta chodit lidi po chodníku i jezdit auta v nejbližším pruhu. Pokud máte pravdu a hrozí přeskočení ohně na auto jedoucí vedle, pak tvrdím, že jich tam projely desítky a pan policista nijak nezasáhl… Ohledně aktivní účasti policie- myslím, že na začátku se pokusil oheň uhasit nějakým has. přístrojem, ale poté podle mého názoru tak 3 min jen stál a díval se jako spoustu jiných. Takhle si rozhodně nepředstavuji práci policie. Hrůza.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture