Velký požár v Čimicích. hasiši vyhlásili tretí poplachový stupeň

0

V pražských Čimicích hořely provizorní dřevěné přístřešky a dílny v těsné blízkosti autodílny a rodinného domu. Hasiči vyhlásili třetí stupeň požárního poplachu. V objektu byly tlakové lahve, informovali hasiči na twitteru. Čimická a Lužecká ulice v okolí požáru byly neprůjezdné, uvedla policie na webu. Pražský dopravní podnik kvůli ohni odklonil tři autobusové linky.

Hasiči přijeli na místo požáru v ulici Čimická na Praze 8 v pondělí po 18. hodině. Po půl sedmé rozdělil velitel zásah do tří bojových úseků. Jednotky dobrovolných hasičů zatím držely pohotovost na svých stanicích.

Kolem čtvrt na osm bylo na místě už 13 jednotek hasičů. Chemická služba na místě nenaměřila zvýšenou koncetraci škodlivých látek. Kvůli požáru nejely od 18:00 autobusy přes zastávky Čimice a Libeňská, informoval web pražského dopravního podniku. Autobusové linky 145, 152 a 202 byly odkloněny přes Dolní Chabry.

Požár v pražské Čimické ulici měli hasiči od půl deváté pod kontrolou. Na místě ale stále zasahovalo šest jednotek profesionálních a sedm jednotek dobrovolných hasičů. Plameny zasáhly dřevěné přístavky autodílny vedle rodinného domu. Likvidaci požáru oznámili hasiči na twitteru v půl jedenácté večer. V úterý dorazí na místo vyšetřovatelé, kteří budou zjišťovat příčinu požáru.

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture