VIDEO: Máme nahrávku z KLINIKY na Žižkově, extrémisté tam domlouvají taktiku proti policii na demonstrace

11

Reportérům zpravodajské agentury AKTU.cz se podařilo získat téměř dvouhodinový audiozáznam ze sociálního centra KLINIKA, který jasně dokazuje, že kromě sociálních programů, veřejného promítání filmů, se zde scházejí i levicoví extremisté, kteří domlouvají taktiku proti policistům na demonstracích. Podle odborníka na extremismus Miroslava Mareše je to mimo jiné jasným singnálem o radikalizaci levicové scény a jasném útoku na princip demokracie.

 

 

 

Sdílejte:

11 komentářů

 1. Měsíček on

  Tak je všeobecně známí fakt, že ten kdo se nedokáže v systému prosadit , tak bojuje proti němu. Myslím, že se z toho dělá jenom komedie. Politická korektnost svazuje ruce represivními složkám a díky tomu jí tyto „nevybouřené děti“ mohou hrát. Komedie může skončit ze dvou příčin:
  1. Ukončení politické korektnosti
  2. Získání životních zkušeností této omladiny

 2. A) Není na tom nic protizákonného na rozdíl od „vlastenců“ policii nikdo nenapadá, ani netahá na demonstrace zbraně. To že si lidi kolem Antify (a Black Blocks obecně) trénují svoje lidi aby vyzráli na policii a nedostali se do křížku se zákonem je všeobecně známá informace.
  B) Nejedná se o nic tajného, tyhle informace byly veřejně přístupné na internetových stránkách, Ostatně info kolem pravomocí PČR a zákonů se vyvěšují na internet před každou větší demonstrací.
  C) Aktivity „na hraně zákona“ najdete v Praze na každé druhé ulici a v každé buňce jednoho či druhého extrému. Až se na klinice budou rozdávat zbraně, tak bych se asi začal bát… ale to že někdo naučí bandu dětí jak oběhnout benga opravdu není nic, z čeho by měl člověk přijít o spánek. Máme tady daleko horší a nebezpečnější skupiny.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..