Zfetovaný taxikář ujížděl polici, opilec ujížděl policii a další opilec boural. To je noc v Praze

0

Trošku se z policejních honiček s opilci a feťáky stává denní záležitost. Včera v noci se ale podařilo chytit policistům z PMJ zfetovaného taxikáře. Ten se otáčel v křižovatce a tím na sebe upozornil. Hlídka policistů z PMJ se rozhodla zastavit. Začal ujíždět. Na Vypichu pak naboural v křižovatce auto, které jelo na zelenou a úplně mu amputoval přední část auta. Posádce se naštěstí nic nestalo. Jel tak rychle, že skončil až o 150 metrů dále.

Poslechněte si výpovědi svědků a samotného taxikáře.

Orientační test na drogy byl pozitivní na amfetamin, takže si řidič taxíku dost pravděpodobně zobl před jízdou nějakou zakázanou dobrotu. Po nehodě mu policisté radši zavolali záchranou službu. Je to důležité, protože by se pak mohl dotyčný vymlouvat na to, že nebyl zdravotně způsobilý k policejním úkonům, kterého teď čekají.

Další policejní honička se stala v Praze ani ne o dvě hodiny později. Řidič Passatu začal ujíždět policejní hlídce v Leťnanech. Nezvládl řízení narazil do betonové zábrany. Ta jeho auto vymrštila do vzduchu. Auto se pak otočilo na střechu a řidiče museli dostat ven až hasiči. Orientační dechovou zkoušku mu byla naměřena hodnota přes dvě promile alkoholu v dechu.

Další nehoda, kde hrál hlavní roli alkohol se stala o hodinu později v ulici Polabská v pražské čtvrti Čakovice. ŘIdič Octavie tady nezvládl řízení a projel ostrůvek naskrz. Při tomto nárazu si zcela zdemoloval vůz a zranil se. Byl převezen do nemocnice. Při dechové zkoušce nadýchal přes dvě promile.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..