4 děti a dva dospělí byli dnes v Praze zraněni při dopravních nehodách. Dospělí skončili pod koly motorek, děti srazilo auto a autobus

0

K první vážné nehodě došlo v ulici Střelničná v Praze 8. Na přechodu pro chodce řidička modrého auta nedala přednost dvěma malým děvčatům, která přecházela silnici. Děvčátka ve věku 3 a 6 let jsou naštěstí mimo ohrožení života. Ještě před příjezdem záchranky byli na místě policisté a policistky z Krajské pořádkové jednotky ředitelství policie Praha III. Ti okamžitě dětem poskytli první pomoc. Tříleté děvče utrpělo zlomeninu nohy, starší pak má naštěstí jen odřeniny. Alkohol u řidičky byl negativní. Záchranáři podali léky proti bolesti, ošetřili malé pacientky a odvezli je na JIP nemocnice na Bulovce.

Ke srážce motorkáře s chodcem pak policisté se záchranáři vyráželi na Průmyslovou ulici v Praze před půl čtvrtou. Chodec tady podle svědeckých vypovědí přecházel silnici a v tu chvíli do něj narazil motorkář. V sanitce sražený starší muž tvrdil podle informací AKTU.cz, že motorkáře vůbec neviděl. Naopak motorkář a další svědci, kteří nehodu viděli tvrdí, že chodec šel motorkáři přímo naproti, jako by chtěl pod jedoucí motorku skočit. Čí verze je pravdivá musí vyšetřit policisté. Sraženého chodce transportovali záchranáři do nemocnice.

Další sražené dítě tentokrát autobusem bylo na ulici Freyova po sedmé hodině. Dítě vyběhlo na silnici zpoza rohu. Jeho zranění by neměla být vážná. Další dítě se pak zranilo v autobuse, když řidič autobusu prudce zabrzdil. Obě děti byly s lehkým zraněním převezeny preventivně do nemocnice.

K další dopravní nehodě s chodcem pak dopravní policisté vyráželi o 20 minut později do Kaprovy ulice. Motorkář se tady srazil s chodkyní. Ta si stěžovala na bolesti břicha po srážce. Míru zavinění dopravní nehody šetří policisté. Zraněná chodkyně byla převezena k ošetření.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture