Auto na zledovatělé silnici dostalo smyk a narazilo čelně do autobusu. Pro řidiče letěl vrtulník!

0

U obce Přehvozdí došlo k nehodě autobusu a osobního automobilu. Na místo vyjely všechny složky IZS. Osobák na zledovatělé silnici narazil čelně do autobusu, řidič zůstal zaklíněný uvnitř auta. Těžce zraněného řidiče auta vyprostili hasiči a poté byl letecky transportován do nemocnice.

Nehoda se stala kolem 11:45 u obce Přehvozdí ve Středočeském kraji ve směru na Kostelec nad Černými lesy. Řidič osobního auta zřejmě dostal smyk na zasněžené silnici a poté narazil čelně do autobusu. V autobuse tu dobu cestovali dva cestující a řidič. Později byla jedna cestující převezena do nemocnice, stěžovala si na bolest hlavy. Řidič osobního automobilu takové štěstí neměl, utrpěl vážná mnohačetná poranění, byla u něj nutná intenzívní lékařská péče a byl připojen k umělé plicní ventilaci. I vyprošťování z automobilu bylo pro hasiče složité. Po ošetření byl pomocí záchranářského vrtulníku transportován do jedné z pražských nemocnic. Zkouška na alkohol byla u řidiče autobusu negativní, u řidiče osobního auta nešla provést vzhledem k jeho zdravotnímu stavu

Po celou dobu zásahu byla silnice v místě dopravní nehody uzavřena. Policisté z dopravních nehod teď budou celou nehodu vyšetřovat.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture