Autobus na Sídlišti Lhotka srazil dvě chodkyně, jedna skončila v umělém spánku

0

Deset minut před sedmou hodinou odpolední došlo u zastávky Sídliště Lhotka k dopravní nehodě autobusu a dvou chodkyň, na místo vyjely všechno složky IZS. Jedna chodkyně skončila v umělém spánku. Podle prvotních informací měla být jedna z žen po nehodě v bezvědomí. Ihned po nehodě začali na místě pomáhat dva policisté ze Speciální pořádkové jednotky v civilu a také jedna zdravotní sestra v civilu.

Nehoda se stala na přechodu pro chodce v ulici Lhotecká kousek od zastávky Sídliště Lhotka a Policejní akademie. Kloubový autobus zde na přechodu srazil dvě chodkyně ve věku 20 a 21 let. Jedna z nich skončila v umělém spánku s úrazem pánve a břicha, na místě byla ošetřena dle traumaprotokolu a byla převezena na emergency do nemocnice na Vinohradech, druhá (21) byla po ošetření převezena s úrazem hlavy při vědomí taktéž do nemocnice na Vinohradech. Na místě zasahoval inspektor provozu dvě vozidla rychlé zdravotnické pomoci a jedno doktorské vozidlo.

Dopravní policisté společně s dispečery dopravního podniku na místě řídili dopravu, jelikož kvůli zásahu a vyšetřování nehody byly dva pruhy uzavřeny, musel být provoz sveden do protisměru.

Příčina dopravní nehody je v šetření.

This slideshow requires JavaScript.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture