Autobus se srazil s dvěma auty, poté narazil do budovy úřadu

0

V pražských Strašnicích se dnes dopoledne srazil autobus se dvěma auty a poté narazil do budovy místního úřadu. Při srážce došlo ke zranění několika osob. Nehoda se stala nedaleko metra Skalka a na místě zasahují hasiči z centrály a Strašnic.

Dnes krátce před 11 hodinou dopolední zasahovali hasiči u dopravní nehody linkového autobusu  a 2 osobních vozů. Nehoda se stala nedaleko metra Skalka v ulici Na padesátém, nabouraný autobus byl linky č. 177 ve směru Chodov. Na místo dorazila také Policie ČR a několik jednotek rychlé záchranné služby, která si převzala do péče 5 lehce zraněných osob.

Autobus po nehodě strhl řízení mimo komunikaci a narazil do budovy Českého statistického úřadu. V čas nehody, nejspíš kvůli údržbě, nefungovaly semafory.  Není ovšem jasné, zda tento fakt byl příčinou nehody. Na místo dorazila odtahová služba DPP. Hasiči provádí průzkum pláště budovy, která byla dopravní nehodou zasažena.

Podle policie ČR je v místě nehody silnice průjezdná pouze v jednom jízdním pruhu. Policie také akcentuje zvýšenou opatrnost kolem místa nehody.

 

Odkaz na HD video: http://gofile.me/6vSU4/9gL8qLfTh

 

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture