Během 12 hodin zemřelo na středočeských silnic pět mladých lidí.

0

K první tragické nehodě vyráželi záchranáři k Hornímu Bousovu na Mladoboleslavsku v pátek kolem osmé hodiny večer. Střetla se tady tři vozidla. V jednom z nich zemřela posádka. Dva mladí lidé.

V dalších autech se pak zranilo 6 osob z toho dvě děti. Jejich stav je vážný. Pravděpodobnou příčinou je vysoká rychlost a předjíždění. Silnice na Sobotku byla uzavřena na 3 hodiny. Jakou roli hrál alkohol nebo drogy budou policisté vědět z pitvy.

Další tragická nehoda se stala o sedm hodin později na silnici mezi Poděbrady a Okřínkem. Auto tady vylétlo z pravotočivé zatáčky chvíli jelo škarpou a pak bokem přerazilo ve vysoké rychlosti strom. Poté setrvačností přibližně 200 metrů skončilo od místa vyjetí ze silnice v korytu potoka.

I přes snahu záchranářů na místě zemřely dvě osoby Obě seděly na místě vzadu. Řidič zemřel ráno v nemocnici. V autě ještě seděla další osoba na místě spolujezdce a ta vyvázla s lehkým zraněním.

Auto mělo hlavně vpředu úplně sjetý vzorek zimních gum. Dost pravděpodobně tato skutečnost přispěla společně s vysokou rychlostí k dopravní nehodě. Mrtvé osoby byly ve věku cca 25 let. Řidiči bylo 30 let. Další zraněný by měl být starší. Příčinu šetří středočeští kriminalisté. U mrtvého řidiče budou z krve také lékaři zjišťovat alkohol či drogy v krvi.

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture