Chlapce hledaly desítky lidí, nakonec byl v křoví se svými psy

0

Po sedmé hodině večer, přijali operátoři tísňové linky Středočeského kraje hlášení o pohřešování pětiletého chlapce v obci Hlavenec.

Policejní operační důstojník na místo okamžitě vyslal kriminalisty, kteří po zvážení situace požádali o posily. Na místo proto dorazili policisté z pořádkové jednotky, eskortního oddělení, cizinecké policie, byl vyslán i policejní vrtulník. Na místo dorazil policejní psovod. Také hasiči společně s dobrovolnými jednotkami z okolí se přidali. Informace potvrdila mluvčí policie Petra Potočná.

Pátrání se rozjelo a během hodinky přineslo šťastnou zprávu. Chlapec se našel schovaný v křoví a společně s ním tam byli i jeho psi, kteří se ztratili s ním. Psi byli velmi blízko u něj, jakoby ho zahřívali. Chlapec nebyl zraněn a proto na místo nejela ani záchranná služba. Okamžitě byl předán rodičům.

Během pátrácí akce se kromě hasičů a policistů, kteří dorazili ve velmi krátkém čase na místo, zapojila i část lidí z Hlavence, které vzburcoval podle našich informací starosta.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture