Chlapce zranil výbuch pyrotechniky. Lékaři bojují o jeho ruku

0

Před půl čtvrtou odpoledne se ozval ulicí Pavla Lista V Brandýse nad Labem výbuch. Pravděpodobně v rukách náctiletého chlapce explodovala pyrotechnika, kterou se mohl snažit podomácky vylepšovat. Ihned po výbuchu chlapec vyběhl ven na ulici, kde ho podle krvavých stop odchytil pravděpodobně náhodný kolemjdoucí.


Na místo okamžitě vyrazili policisté z obvodního oddělení Brandýs nad Labem, prvosledová hlídka a hasiči ze Staré Boleslavi. Na místo dojel i policejní pyrotechnik. Záchranná služba začala poskytovat první pomoc zraněnému chlapci. Ten podle informací AKTU.cz přišel o  několi prstů na ruce a část ruky byla výbuchem poškozena. Mluvčí středočeské policie Micheala Richterová AKTU.cz potvrdila, že se na místě zranil náctiletý chlapec a že zasahoval policejní pyrotechnik. Vzhledem k věku zraněného, se policie dál k události vyjadřovat nebude.

Pyrotechnik na místě zajistil části fragmentů po výbuchu k odborné expertize. Zároveň došlo k odbornému odpálení další nespecifikované látky, kterou na místě události policisté našli. Případ i nadále sledujeme.

 

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture