Cyklista na dálnici způsobil dvě nehody

0

Sobotní večer byl ve znamení nehod. Došlo ke srážce osobního automobilu s cyklistou, který vedl své kolo na dálnici a následně se kvůli této nehodě, srazila dvě osobní vozidla. Cyklista skončil v nemocnici s vážným zraněním.

V sobotu večer po 22. hodině došlo na dálnici D10 na 39km ve směru na Liberec k dopravní nehodě osobního automobilu s cyklistou. Ten měl podle informací mluvčí Policie Středočeského kraje Michaely Richterové vést své kolo v levém jízdním pruhu. Cyklista byl s vážným zraněním převezen do liberecké nemocnice.

Následně z důvodu této dopravní nehody došlo k dalšímu střetu dvou osobních vozidel, kdy jedno z těchto vozidel skončilo po nárazu na boku. Společně s policisty na místo spěchala také posádka ZZS, která ihned přepravila cyklistu do nemocnice. Zdravotníci ošetřili také řidiče modrého Audi, které skončilo na boku. Ten vyvázl s lehkým zraněním, přesto byl převezen do nemocnice.

Po celou dobu vyšetřování byla dálnice ve směru na Liberec uzavřena. Řidiči proto museli sjet na exitu 33 Brodce a zpět na dálnici se vrátili na exitu 41 Bezděčín.

Co vedlo cyklistu k tomu, že vedl kolo v rychlém jízdním pruhu na dálnici je předmětem dalšího šetření mladoboleslavských policistů.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture