Další policejní honička v Praze. V noci ujížděl muž se zákazem řízení. Test na drogy odmítl

2

Už se to stává koloritem dnešních dní, kdy policisté v České republice chytají jednoho zfetovaného řidiče za druhým. Pravidelně ještě nevlastní řidičský průkaz nebo mají vysloven zákaz řízení. Těmto lidem je to jedno. A přesně takového chytili při včerejší honičce pražští policisté.

Řidič začal ujíždět včera po půlnoci v ulici K Červenému dvoru, kde si ho všimla hlídka policistů, kteří ho chtěli zkontrolovat. Řidič pořádně sešplápl plyn a ujížděl ulicemi jako smyslu zbavený. Postupně se do honičky přidavala další policejní auta OHS i PMJ. Chytiti se ho podařilo i se splujezdkyní v ulici Malešická. Hlídka, která muže dopadla byla z místního oddělení Strašnice.

Po jeho dopadení bylo jasno proč ujížděl. Měl vysloven zákaz řízení a odmítl test na drogy. Test na alkohol byl negativní. V praxi to znamená, že s mužem bude jednáno jako by před jízdou drogy požil. Problém je, že je mu to úplně jedno, ikdyž například jízdou se zákazem řízení páchá trestný čin a bude pro tento skutek potrestán.  Bude stejně tak jako ostantí chyceni řidiči dál řidit. Co naplat, že ho třeba zítra opět „sloví“ v Praze jedna z hlídek. Problém je v právním řádu České republiky.

Sdílejte:

2 komentáře

  1. Nesouhlas s článkem „další policejní honička ….“ !Zde jsem si zkusil na vlastni kůži jak se cítí naše celebrity když je novináři natočí,vyfotí apod ve chvílích velmi ostudných,trapných a jinak nepříjemných situacích,ačkoliv (v mém případě není vhodné používat tento výraz) slušnost u nich jde stranou,což takhle se aspoň zeptat,jestli vás mohou natočit a co o Vás napsat!!!! Reporteři a novináři uvědom te si že i mi máme rodiny stejně tak jako vy děláte věci které nejsou zrovna zákonné,nerovné a podle vás v našem případě rovnou na šibenici! ! ! Už ale konečně vim jak to v této republice chodí ten kdo to nepozná na vlastni kůži tak bohužel to co se píše v bulváru to je správné,tak to určitě bude! ! ! Karma …karma Vám to oplatí,pochlub te se také veřejně ! ! Díky Vám,mam já i má kamarádka doma hotové peklo,protože věří tomu co čte,fotky velmi dramatické! Dramatické je to kolik policejních aut a policistů bylo zapotřebí u jedné dvoučlené posádky (když vidim kde včera v tu hodinu všude chybělo včasné zakročeni mužů zákona),která měla namířeno (1,3 km dle navigace) do vinohradské nemicnice se „spolujedkyni“ potížema osobnima,ktere vyvolavali velmi obrovske bolesti,přičemž [„řidič“ se domnival že jde o kritický stav nouze,ujal se s dobrou vůlí vesla ….] na který také tak reagoval ,myslim že každý normalní chlap by také reagoval tak že žena nemůže trpět ….nic méně navigace přepočitávala a přepočitávala a ze zkušenosti s „večernim “ jednánim s větší polovinou mužů zákona,reagoval tak jak reagoval a to platí i o testu na drogy….sanitka zavolat nešla,s vybitym mob.to ještě nikdy nikdo kromě Chucka Norise nedokázal …,tak že děkuji za zviditelnění pane redaktore,jsem rád že to dopadlo jak to dopadlo,protože pane redaktore,pokud vám neušlo tak v tomto připadě nedošlo k žádné škodě a řidič zastavil sám dobrovolně a dřiv než policisti,protože bloudil a už to nešlo dále takto dramatizovat akci převozu tak se omluvil a poprosil o pomoc …narozdíl od těch vašich „feťáku“ kteří to v 99% nabouraji či vrazí do policejnich zátaras.J.P.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture