Další vánoční tragédie. Na Kutnohorsku se zplodinami otrávili tři lidé

0

Tři lidé zemřeli na Kutnohorsku během prvního vánočního svátku. Tragédie se odehrála na Církvici v jednom z posledních domů v obci. Na místě policisté našli tři bezvládná těla.

Příbuzní se snažili rodinu kontaktovat už na štědrý den. To se jim však nepodařilo. Další den pak zalarmovali policii. Ta do domu poslala hlídku kolem šestnácté hodiny odpoledne. Právě hlídka policistů našla hrozivý nález.

Podle vyšetřovatelů se tříčlenná rodina, čtyřiašedesátiletý a sedmadvacetiletý muž a šestapadesátiletá žena otrávili zplodinami z benzínové elektrocentrály. Jak hlídka a kriminalisté zjistili v té pak došel i benzín. Vše tedy nasvědčuje tomu, že si rodina dostatečně nezajistila odvod zplodin, které vznikají při spalování paliva v elektrocentrále. Policisté také pátrají po důvodu, proč si rodina musela elektrocentrálu pustit. Na místě byla totiž absolutní tma. To odpovídá tomu, že zde nebyl v době šetření zapnut elektrický proud.

Mluvčí Pavel Truxa agentuře AKTU.cz dodal: „Vlivem technické poruchy patrně na elektrocentrále došlo v nočních hodinách k jejich udušení. Na místě nebylo zjištěno žádné cizí zavinění.“ Přesnou příčinu smrti objasní až nařízená pitva.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture