Dvojice mužů chtěla do baru, tam je ale nepustila obsluha. Jeden z mužů vytáhl pistoli a vystřelil do vzduchu

0

Dvojice mužů chtěla jít do baru v Rybné ulici v centru Prahy. Obsluha je ale dovnitř nepustila, což muže pravděpodobně naštvalo, vytáhli plynovou pistoli a několikrát vystřelili do vzduchu. „Na místo vyjeli policisté z SPJ, cizinecká policie a strážníci Městské policie,“ řekl mluvčí policie Jan Rybanský. Skupinka lidí z baru pak vyběhla s baseballovými pálkami před bar a vymlátila okna auta dvou agresorů, kteří se v něm schovali.

Dva muži se snažili dostat do baru v Rybné ulici, tam je ale obsluha odmítla pustit, protože oba muži jevili známky opilosti. Jeden z mužů poté vytáhl plynovou pistoli a začal střílet do vzduchu. V tu chvíli na muže vyběhla skupinka lidí z daného klubu, někteří měli i baseballové pálky. Oba muži se schovali a zamkli v autě, skupinka lidí z klubu pak pomocí baseballových pálek vymlátila okna u auta a došlo tak k dalšímu konfliktu.

Operátor městského kamerového systému si všiml, že na rohu ulic Rybná a Benediktská došlo skupinkou osob k poškození zaparkovaného vozidla. Informoval hlídky v terénu, které dle jeho instrukcí nalezly pachatele. Hlídka strážníků muže omezila na svobodě, přiložila pouta a předala státní policii, která na místo také dorazila.

Místo události bylo poté ohraničeno páskou, kriminalisté a kriminalistický technik zajišťovali stopy i v baru.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture