Foto, video: Tato žena unesla malou holčičku ze Staroměstského náměstí. Policie ji hledá.

0

Přímo ze Staroměstského náměstí 23.prosince unesla holčičku pro policii zatím neznámá žena. Podle videozáznamu, který policisté zajistili ihned po únosu osmiletého děvčátka je patrné, že přímo ze Staroměstského náměstí si holčičku neznámá žena odvedla. Pravděpodobně k tomu použila lest, kdy holčičce zapůjčila svoji čepici spojenou se šálou. Na záznamu je pak patrné, že dívenka odchází s cizí ženou bez jakéhokoliv protestu.

Další videozáznam, který policie dává k dispozici je z ulice Františka Křížka. Tady je únoskyně společně s dívkou o hodinu a půl později. Na videozáznamu je už vidět svědek, který celou záležitost oznámil na policii a únoskyni sleduje s telefonem u ucha a policisty v zádech.

Ještě před tímto záběrem se neznámá žena na svědka – cizince obrátila s tím, že má schovanou v parku malou japonku. Tu chce údajně chránit před nájezdy mimozemšťanů. To samozřejmě muži nedalo a okamžitě kontaktoval policii. Zároveň chtěl dívku vidět. Tím ji pravděpodobně zachránil. Únoskyně se totiž nejdříve začala o dívku hádat, ale když svědek trval na tom, že dívka do příjezdu policie zůstane u něj, utekla zmatená pryč. Dívku si pak převzali kriminalisté a v pořádku bez jakékoliv újmy ji předali rodičům.

Kriminalisté se domnívají, že by mohlo jít o psychicky narušenou osobnost. A samozřejmě není vyloučeno, že by únos mohla opakovat. Policie má k dispozici identikit a není vyloučeno, že se žena někde léčí s psychickou chorobou. Pokud ženu poznáváte, nahlašte to prosím na nejbližší policejní stanici či na linku 158.

 

Zdroj:Foto, video: Policie ČR, rozhovory: AKTU.cz

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture