Je to normální?! Kadlec bude jezdit dál!

0

Bývalý policista Karel Kadlec včera boural. Přestože to bylo potřetí, dvakrát pod vlivem alkoholu a včera odmítl dechovou zkoušku i odběr krve, brázdí ulicemi dál.

Včera v rozhovoru tvrdil, že chtěl po poslední nehodě v dubnu řidičský průkaz dobrovolně odevzdat na GIBS, který ho vyšetřuje, ale prý to nebylo možné.

„Chtěl jsem, aby od chvíle, kdy bych neřídil, mi ta doba byla počítána do trestu, kdy bezpochyby zákaz řízení dostanu. Jenže mi bylo řečeno, že to není možné, že o tom může rozhodnout jen soud. Takže by se mohlo stát, že bych třeba třičtvrtě roku nejezdil, soud by mi dal dva roky zákaz, ale počítal by mi to až od rozhodnutí a já bych tak nejezdil dva a třičtvrtě roku,“ rozpovídal se Kadlec, kterému prý na GIBSu řidičák ztratili, a tak má jen jakýsi doklad k řízení.

„Ono se mi tam ztratilo víc věcí a nevím, jak to mám vnímat, protože si nemyslím, že by mi někdo chtěl udělat dobře, takže to spíš vnímám, jako že mi chtěl někdo uškodit.“

DSC_0058

Alkoholu prý Kadlec již tolik neholduje. „Alkoholu se poměrně značně vyhýbám, abych však řekl, že stoprocentně abstinuju, to bych neříkal pravdu, rozhodně nepiju tvrdý alkohol. Jednou za měsíc, za čtrnáct dní si jdu s kamarády sednout na pivo.“

Bývalý policista odmítl, že by před včerejší nehodou pil. Proč tedy odmítl dýchat nebo jít na krev? Nejprve kličkoval, pak se odvolával na nehodu, při které nefungoval správně dýchací přístroj.

„Dýchací přístroj vykazoval chyby, ještě než jsem do něj dýchal, ale vykazoval chyby i poté, co jsem do něj dýchal a já těm přístrojům nevěřím.“

Svůj problém si Kadlec zjevně vůbec neuvědomuje, věří, že je obětí boje na Policejní akademii, a že vše bylo na něj dopředu připraveno a nahráno. To, že ho nikdo nenutí, aby pil a pod vlivem alkoholu si sednul za volant, způsobil dopravní nehody, to vnímá jako spiknutí.

Podle svých vlastních slov bude jezdit dál. „Nevidím důvod, proč bych nemohl…“

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture